II Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt
Warszawa 15.05.2010r

Następny Poprzedni


Zobacz Galerię

 

W dniu 15-05-2010r w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym nr 2 w Warszawie odbył się II Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki dziewcząt.

Nasze podopieczne w składzie: Anna Ł., Marta Sz., Greta P., i Kinga W. okazały się najlepszą czwórką całego turnieju, wygrywając w finale 2:1 z zespołem gospodarzy - drużyną ze Strażackiej. W zmaganiach udział wzięło 8 drużyn. Poza naszą fantastyczną czwórką przyjechały reprezentantki z Radzionkowa, Piaseczna, i 4 drużyny z okolic Warszawy. Zawody sędziowane były przez zawodowych sędziów siatkarskich, którzy potwierdzili wysoki poziom i zaangażowanie dziewcząt w rozgrywkach. Na boisku panował ogromny duch walki i zwycięstwa, każdy chciał wypaść jak najlepiej i zdobyć miejsce na podium. Nie obyło się również bez drobnych kontuzji, które świadczyły o ogromnym poświęceniu podczas gry. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zachowanie wszystkich dziewcząt biorących udział w rozgrywkach – na boisku ogromne skupienie i uczciwa walka o zwycięstwo z drużyną przeciwną, a po meczach miłe wspólne rozmowy i koleżeńskie uściski z „przeciwniczkami” z boiska.

Turniej zakończył się wspólną ucztą i konsumpcją smakołyków, które zostały przyrządzone na grilu przez wujka Krzysia.

Atmosfera i wrażenia pozostaną na długo w naszej pamięci. Czekamy już z niecierpliwością na kolejne III rozgrywki w następnym 2011 roku.