Piknik w "Marynce"
Następny Poprzedni

Zobacz galerię

18 czerwca 2010 roku na pikniku w „Marynce” podsumowaliśmy  kolejny rok współpracy z Centrum  Wolontariatu Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie.

Dzień pełen atrakcji rozpoczął ks. Mietek Puzewicz Mszą Świętą w Największej Katedrze Świata. Później był czas na wszystko: na  kawę, lody, zabawy min. sławna wolontariuszy „setka”, grę w siatkówkę i tenisa stołowego oraz naukę chodzenia na szczudłach. Był czas na rozmowy te o niczym i te poważne, wspomnienia, rozmyślanie…
Smaczny obiadek – pyszne pierożki, podwieczorek- puchar lodowy i grill na kolację zaspokoił nasz apetyt.

A nauka tańca – flamenco oraz Kabareton radowały nasze zmysły wzroku i słuchu oraz poruszyły nasze mięśnie, taniec nie jest taki prosty!!!

Odwiedziły nas również Panie dyrektor Maria Radko i Małgorzata Koziak.

Czas minął bardzo szybko i jak zawsze nie mogliśmy się rozstać. Podziękowaniom nie było końca, padały piękne słowa, słowa dla których warto walczyć, próbować, podnosić się po każdym upadku i walczyć dalej… dla siebie i dla innych.

Z przykrością żegnamy Anię, Renię i Marcina, wolontariuszy, którzy od pięciu lat  są w programie ODZYSKAĆ MŁODOŚĆ, którzy spędzili z nami tak wiele pięknych chwil.

Życzymy im szczęścia i wytrwałości w realizacji życiowych marzeń i celów. Zawsze będziecie mile widziani w naszym Ośrodku, będziemy też o Was pamiętać w naszych sercach i modlitwie. Z pozostałymi wolontariuszami spotkamy się w październiku, zapraszamy i czekamy.

Z mokrymi oczkami wsiadłyśmy na rowerki i w drogę…