25.05.2018 r.
W ramach planu Sieci Szkół Promujących Zdrowie tego dnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Mleka. Imprezę tą zorganizowano, kładąc nacisk na spożycie mleka i przetworów mlecznych przez nasze wychowanki.

I tak p. A. Hryciuk zadbała aby w jadłospisie na cały dzień, nie zabrakło nabiału. Zadbała również o poczęstunek w trakcie apelu. P. A. Hacia i p. L. Jachacz–Jówko opracowały i przedstawiły merytoryczną stronę przedsięwzięcia prezentując film dotyczący produkcji mleka, z cyklu „Jak to jest zrobione?”, oraz prezentację pt. „Dlaczego powinniśmy spożywać mleko i przetwory mleczne?”. Przerywnikami na które żywo reagowała publiczność, były dziecięce piosenki w stylu „Krówka Muwka” opowiadające o mleku i jego wytwarzaniu. Dziewczęta na zakończenie zostały poczęstowane mlekiem i mlekiem smakowym. Nie zabrakło również mleka bez laktozy dla tych wychowanek, które nie przyswajają laktozy. Zakończyliśmy apel w doskonałych humorach.

 

 

 

25.05.2018 r.
W ramach planu Sieci Szkół Promujących Zdrowie tego dnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Mleka. Imprezę tą zorganizowano, kładąc nacisk na spożycie mleka i przetworów mlecznych przez nasze wychowanki.

I tak p. A. Hryciuk zadbała aby w jadłospisie na cały dzień, nie zabrakło nabiału. Zadbała również o poczęstunek w trakcie apelu. P. A. Hacia i p. L. Jachacz–Jówko opracowały i przedstawiły merytoryczną stronę przedsięwzięcia prezentując film dotyczący produkcji mleka, z cyklu „Jak to jest zrobione?”, oraz prezentację pt. „Dlaczego powinniśmy spożywać mleko i przetwory mleczne?”. Przerywnikami na które żywo reagowała publiczność, były dziecięce piosenki w stylu „Krówka Muwka” opowiadające o mleku i jego wytwarzaniu. Dziewczęta na zakończenie zostały poczęstowane mlekiem i mlekiem smakowym. Nie zabrakło również mleka bez laktozy dla tych wychowanek, które nie przyswajają laktozy. Zakończyliśmy apel w doskonałych humorach.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.