26.05.2018 r.
Uczciliśmy Dzień Matki w naszej szkole!!!

Apel z tej ważnej dla naszych wychowanek okazji przygotowała grupa „D” pod kierunkiem p. A. Pisarczyk. Dziewczęta z zapałem zorganizowały scenariusz tej uroczystości oraz przystąpiły do prób. Ostatecznie to naprawdę ważny dzień dla każdego. W wyniku tych działań w dniu dzisiejszym przedstawiły całej społeczności szkolnej montaż składający się z wielu elementów. Były i wzruszające piosenki – śpiewane przez całą salę, i poważne życzenia dla wszystkich MAM. Znalazły się też scenki przedstawiające trudną role wychowawczą MAMY. Na zakończenie dziewczęta obejrzały krótki 3 minutowy filmik obrazujący dzień z życia MAMY oraz pośpiewały piosenki do karaoke.

 

26.05.2018 r.
Uczciliśmy Dzień Matki w naszej szkole!!!

Apel z tej ważnej dla naszych wychowanek okazji przygotowała grupa „D” pod kierunkiem p. A. Pisarczyk. Dziewczęta z zapałem zorganizowały scenariusz tej uroczystości oraz przystąpiły do prób. Ostatecznie to naprawdę ważny dzień dla każdego. W wyniku tych działań w dniu dzisiejszym przedstawiły całej społeczności szkolnej montaż składający się z wielu elementów. Były i wzruszające piosenki – śpiewane przez całą salę, i poważne życzenia dla wszystkich MAM. Znalazły się też scenki przedstawiające trudną role wychowawczą MAMY. Na zakończenie dziewczęta obejrzały krótki 3 minutowy filmik obrazujący dzień z życia MAMY oraz pośpiewały piosenki do karaoke.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać