05.03.2018.
W tym dniu odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona „Żołnierzom Wyklętym”.

Uczennice klasy I branżowej przygotowały krótką część artystyczną, recytując wiersze i prezentując życiorysy żołnierzy państwa podziemnego walczących z systemem komunistycznym. Społeczność szkolna obejrzała również film poświęcony działalności „wyklętych” na Lubelszczyźnie po 1945 roku. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwał p. I. Czmuda.

 


 

05.03.2018.
W tym dniu odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona „Żołnierzom Wyklętym”.

Uczennice klasy I branżowej przygotowały krótką część artystyczną, recytując wiersze i prezentując życiorysy żołnierzy państwa podziemnego walczących z systemem komunistycznym. Społeczność szkolna obejrzała również film poświęcony działalności „wyklętych” na Lubelszczyźnie po 1945 roku. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwał p. I. Czmuda.

 


 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.