15.03.2019 r. W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole w ramach zajęć z doradztwa zawodowego lekarza weterynarii panią Małgorzatę Więcławską – Siwek.

Zajęcia odbyły się na holu szkolnym. Uczennice z wielką uwagą słuchały słów p. Małgorzaty.
A opowiadała ona o tym jak opiekować się naszymi pupilami, jak zadbać aby samemu nie zarazić się różnymi odzwierzęcymi chorobami, jak trzeba być odpowiedzialnym za zwierze, które przyjmuje się do własnego domu. Na koniec przedstawiła ścieżkę swojej kariery oraz omówiła blaski i cienie zawodu. Spotkanie było naprawdę bardzo ciekawe.

 

 

 

15.03.2019 r. W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej szkole w ramach zajęć z doradztwa zawodowego lekarza weterynarii panią Małgorzatę Więcławską – Siwek.

Zajęcia odbyły się na holu szkolnym. Uczennice z wielką uwagą słuchały słów p. Małgorzaty.
A opowiadała ona o tym jak opiekować się naszymi pupilami, jak zadbać aby samemu nie zarazić się różnymi odzwierzęcymi chorobami, jak trzeba być odpowiedzialnym za zwierze, które przyjmuje się do własnego domu. Na koniec przedstawiła ścieżkę swojej kariery oraz omówiła blaski i cienie zawodu. Spotkanie było naprawdę bardzo ciekawe.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.