08.05.2019 r. 23 kwietnia to ustanowiony przez UNESCO światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji w całym kraju odbywać się będą imprezy promujące czytelnictwo.

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w całym kraju podejmowane są różne inicjatywy, które służą promocji czytelnictwa oraz ochrony praw autorskich i własności intelektualnej.
W naszej szkole prezentujemy gazetkę w bibliotece szkolnej pt. „Ksiąg jestem niesyty...” – poeci o książce..
Bibliotekarz szkolny p. A. Hacia przygotowała również apel z tej okazji. Przy pomocy uczennicy klasy II B.S. Natalii Karczewskiej przedstawiona została geneza tego święta. Uczennice miały okazję zapoznać się z historią książki od starożytności do dnia dzisiejszego, zapoznać się również z 10-ma najdroższymi książkami świata.

 

 

 

08.05.2019 r. 23 kwietnia to ustanowiony przez UNESCO światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji w całym kraju odbywać się będą imprezy promujące czytelnictwo.

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w całym kraju podejmowane są różne inicjatywy, które służą promocji czytelnictwa oraz ochrony praw autorskich i własności intelektualnej.
W naszej szkole prezentujemy gazetkę w bibliotece szkolnej pt. „Ksiąg jestem niesyty...” – poeci o książce..
Bibliotekarz szkolny p. A. Hacia przygotowała również apel z tej okazji. Przy pomocy uczennicy klasy II B.S. Natalii Karczewskiej przedstawiona została geneza tego święta. Uczennice miały okazję zapoznać się z historią książki od starożytności do dnia dzisiejszego, zapoznać się również z 10-ma najdroższymi książkami świata.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.