12.10.2018.
Dzień Edukacji Narodowej powszechnie zwany Dniem Nauczyciela, to dzień w którym wszyscy uczniowie w Polsce dziękują swoim nauczycielom za ich pracę i trud.

Nie inaczej jest w naszym Ośrodku – pamiętamy o nauczycielach, wychowawcach i wszystkich pracownikach Ośrodka. Akademię z tej uroczystej okazji przygotowała klasa VIII wraz z wychowawcą p. A. Wołosiuk.
Akademia utrzymana była w raczej swobodnym tonie. Dziewczęta śpiewały i tańczyły, zasługując w pełnej rozciągłości na oklaski od publiczności. Troszkę powagi wprowadził monodram p. A. Sokolnickiego, który wykazał się niebanalnymi zdolnościami aktorskimi.
Całość akademii została zakończona akcentem oficjalnym – wręczeniem nagród Dyrektora Ośrodka dla nauczycieli, wychowawców oraz pracowników obsługi. Pożegnano również oficjalnie świeżo upieczonych emerytów.
To był udany dzień w naszej szkole.

Napisała: A. Hacia

 

12.10.2018.
Dzień Edukacji Narodowej powszechnie zwany Dniem Nauczyciela, to dzień w którym wszyscy uczniowie w Polsce dziękują swoim nauczycielom za ich pracę i trud.

Nie inaczej jest w naszym Ośrodku – pamiętamy o nauczycielach, wychowawcach i wszystkich pracownikach Ośrodka. Akademię z tej uroczystej okazji przygotowała klasa VIII wraz z wychowawcą p. A. Wołosiuk.
Akademia utrzymana była w raczej swobodnym tonie. Dziewczęta śpiewały i tańczyły, zasługując w pełnej rozciągłości na oklaski od publiczności. Troszkę powagi wprowadził monodram p. A. Sokolnickiego, który wykazał się niebanalnymi zdolnościami aktorskimi.
Całość akademii została zakończona akcentem oficjalnym – wręczeniem nagród Dyrektora Ośrodka dla nauczycieli, wychowawców oraz pracowników obsługi. Pożegnano również oficjalnie świeżo upieczonych emerytów.
To był udany dzień w naszej szkole.

Napisała: A. Hacia

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.