14.11.2018.

ROZSTRZYGNIĘCIE TURNIEJU KLAS W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH W NASZEJ SZKOLE.

W październiku biblioteka szkolna przeprowadziła szereg konkursów dla całej społeczności szkolnej.

PO I. – Konkurs plastyczny na plakat zachęcający do czytania książek.
PO II. – Quizowe rozgrywki dla klas ze znajomości lektur pt. „Znam lektury a Ty?”
PO III. – Konkurs literacko/muzyczny. Konkurs na stworzenie i zaśpiewanie tekstu piosenki zachęcającej do czytania książek, do muzyki z piosenki „Ona tańczy dla mnie”
PO IV. – Gra biblioteczna „Escape the Library”.
PO V. - Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Czytelnictwa” – na największą ilość przeczytanych w październiku pozycji.

Cała społeczność uczestniczyła w konkursach ze sporym zaangażowaniem, ostatecznie główną nagrodą ( za zgodą p. Dyrektora) był wyjazd całej klasy poza placówkę. Po naprawdę zaciętej rywalizacji, na finiszu decydował 1 punkt, z sumą 94 punktów uzyskanych we wszystkich konkursach –

zwyciężyła klasa II B. S.
Gratulujemy serdecznie i życzymy udanego wyjazdu :)

W konkursie na SZKOLNEGO MISTRZA CZYTELNICTWA
TYTUŁ zdobyła –

PATRYCJA SOKOŁOWSKA z klasy III gimnazjum

Akcją towarzyszącą turniejowi klas była akcja zbiórki książek dla biblioteki szkolnej pt.:

„PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE”.

Akcja trwała cały październik. W akcji uczestniczyć mogli wszyscy zainteresowani. W ramach akcji zbierane były książki beletrystyczne, popularnonaukowe, lektury. Kierujemy w tym miejscu serdeczne podziękowania do wszystkich, za chęć podzielenia się własnymi księgozbiorami z biblioteką szkolną.
Dziękujemy bardzo, bardzo....

Napisał: A. Hacia


 

14.11.2018.

ROZSTRZYGNIĘCIE TURNIEJU KLAS W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH W NASZEJ SZKOLE.

W październiku biblioteka szkolna przeprowadziła szereg konkursów dla całej społeczności szkolnej.

PO I. – Konkurs plastyczny na plakat zachęcający do czytania książek.
PO II. – Quizowe rozgrywki dla klas ze znajomości lektur pt. „Znam lektury a Ty?”
PO III. – Konkurs literacko/muzyczny. Konkurs na stworzenie i zaśpiewanie tekstu piosenki zachęcającej do czytania książek, do muzyki z piosenki „Ona tańczy dla mnie”
PO IV. – Gra biblioteczna „Escape the Library”.
PO V. - Konkurs o tytuł „Szkolnego Mistrza Czytelnictwa” – na największą ilość przeczytanych w październiku pozycji.

Cała społeczność uczestniczyła w konkursach ze sporym zaangażowaniem, ostatecznie główną nagrodą ( za zgodą p. Dyrektora) był wyjazd całej klasy poza placówkę. Po naprawdę zaciętej rywalizacji, na finiszu decydował 1 punkt, z sumą 94 punktów uzyskanych we wszystkich konkursach –

zwyciężyła klasa II B. S.
Gratulujemy serdecznie i życzymy udanego wyjazdu :)

W konkursie na SZKOLNEGO MISTRZA CZYTELNICTWA
TYTUŁ zdobyła –

PATRYCJA SOKOŁOWSKA z klasy III gimnazjum

Akcją towarzyszącą turniejowi klas była akcja zbiórki książek dla biblioteki szkolnej pt.:

„PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE”.

Akcja trwała cały październik. W akcji uczestniczyć mogli wszyscy zainteresowani. W ramach akcji zbierane były książki beletrystyczne, popularnonaukowe, lektury. Kierujemy w tym miejscu serdeczne podziękowania do wszystkich, za chęć podzielenia się własnymi księgozbiorami z biblioteką szkolną.
Dziękujemy bardzo, bardzo....

Napisał: A. Hacia


 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.