01.02.2019 r. Ferie zimowe to czas wielu atrakcji i uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

Aby uczennice naszej szkoły spędziły je bezpiecznie pan M. Rzedzicki przeprowadził, dla całej społeczności szkolnej, prelekcję w której omówił zagrożenia jakie mogą czyhać na młodzież i nie tylko, w tym okresie. Młodzież wysłuchała prelekcji z uwagą a nauczyciele mają nadzieję, że wezmą sobie do serca przedstawione ostrzeżenia.

 

 

 

01.02.2019 r. Ferie zimowe to czas wielu atrakcji i uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

Aby uczennice naszej szkoły spędziły je bezpiecznie pan M. Rzedzicki przeprowadził, dla całej społeczności szkolnej, prelekcję w której omówił zagrożenia jakie mogą czyhać na młodzież i nie tylko, w tym okresie. Młodzież wysłuchała prelekcji z uwagą a nauczyciele mają nadzieję, że wezmą sobie do serca przedstawione ostrzeżenia.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.